פיתחתי רצון עז להיות עם זכר שנראה לוהט במשך זמן רב. באמת לא ידעתי איך ליצור קשר עם אף אחד בעיר הקטנה בה גרתי, וחשבתי שזה כנראה לא יקרה לי לעולם. יום אחד בעבודה בתמיכת המחשב שלי, הודיעו לי שסניף אחר של המשרד שלנו חווה כשל בשרת, ועליתי לצאת באותו אחר הצהריים כדי לבנות מחדש את השרת על בסיס חירום. לאחר נסיעה ארוכה, עזבתי, סידרתי את שליחת המזוודות שלי למלון, ולאחר מכן הלכתי למסעדה על מנת ליהנות מארוחה וממשקה. אני לא נוסע טוב, ונהיה ממש עצבני במהלך טיסה, אז הייתי צריך משקה כדי להרגיע את העצבים שלי. ישבתי על הבר והזמנתי את הארוחה והמשקה שלי. אחרי שכמה משקאות נעלמו, שמתי לב שהגברת המדהימה הזו נכנסת לבר. היא ישבה כמה שרפרפים ממני בבר, ולא יכולתי להסיר ממנה את העיניים. היא הייתה יפיפייה משתוללת, עם שיער כהה ארוך, וחזה בעיצוב מושלם, ושמלה יפה וסקסית בגזרה נמוכה שהראתה הרבה מחשופים. פניה היו מדהימים כמו כל דוגמנית אופנה; בקיצור, היא הייתה אלה חיה. לא יכולתי להרחיק את עיניי ממנה, היא נראתה אישה יפה כמו שראיתי אי פעם, ויכולתי להרגיש את הזין שלי מתערבל במכנסיים שלי. היא הייתה גברת אחת שנראית שועלית.

במהלך אחד מהמבטים הרבים שלי, כמעט בהתה ביופייה, היא הביטה בי ישירות וחייכה. כמעט נחנקתי מהמשקה שלי כשהעיניים שלנו יצרו מגע. התגובה הראשונה שלי הייתה שהיא פשוט הייתה ידידותית, אך טעיתי מאוד. לפתע, היא קמה ועברה לכיסא ישירות לידי, ופתאום הייתי עצבני כמו תלמיד בית ספר בדייט ראשון. היא הציגה את עצמה, ומצאתי את השם שלה קסום ביותר. היא אמרה שקוראים לה אלכסה, וזה מאוד הולם בהתחשב בשיערה הארוך והגולש השחור. דיברנו על הסמול טוק במשך זמן מה, כל הזמן גמגמתי על דבריי. היא חשה את העצבנות שלי, היא הושיטה את ידה ונגעה בידי, מנסה להרגיע את עצבי הילד שלי. הזין שלי ירה מיד לכל אורכו, ופתאום היה לי חם מאוד לסקס עם הדגימה היפה הזו של אישה.

עם המחשבה הזו בראש, ועוד כמה משקאות מאוחר יותר, השיחה שינתה כיוון באופן דרסטי. התחלתי לשחרר מחמאות על היופי שלה. סיפרתי לה כמה היא יפה וסקסית להפליא, והבטתי בעיניה הכהות בזמן שאמרתי את זה. מיד הרגשתי את היד שלה על הרגל שלי, מאוד ליד הזין הקשוח שלי עכשיו. המגע שלה הרגיש חשמלי כשהיא ליטפה לאט מאוד את רגלי. ידיה נדדו יותר ויותר אל הזין הפועם שלי, ואז הרגשתי את זה. היא השתמשה באגודלה הימני כדי ללטף בעדינות את ראש הזין הנפוח שלי כשישבנו ליד הבר. החשמל של הרגע הרגיש כמו ברק כשהוא ירה בגופי, והסיכון לעשות זאת בפומבי הוסיף ריגוש נוסף לאלמנט.

כמובן שלא היה לי מושג שאלכסה היא אחת מאותן קוקסינליות . הייתי באקסטזה לרגע, כשהיא שאלה אותי אם אני רוצה ללכת למקום וליהנות. שאלתי איזה כיף יש לה בראש, ועם חיוך גדול ויפה וקריצה, היא ענתה, "מה שתמיד מרגיש טוב". הזין שלי היה קשה יותר ממה שהיה אי פעם כשהמחשבות על האישה הזאת עירומה על המיטה שלי התרוצצו במוחי. אמרתי לה שיש לי חדר בקומה העליונה, וביקשתי ממנה לעלות איתי. היא כמעט צרחה את המילה כן כשלקחתי את ידה והובלתי אותה למעלית.

כשהדלתות נסגרו, מצאנו את עצמנו, אני ואחת מן קוקסינליות, אלכסה, נעולים בחיבוק, ידיים חוקרים זו את גופה של זה. תחושת החמימות שלה, ניחוח שערה וניחוח הבושם שלה הוציאו אותי מרוב תשוקה. היא הייתה אישה סקסית במיוחד, והיא הייתה איתי!! התנשקנו בלהט כשהמעלית נעצרה והדלתות נפתחו לזוג בגיל העמידה שעמד שם. רק מעט נבוכה, וקצת גאה כשחלפנו על פני הזוג, האישה קרצה לי כאילו כדי לתת את אישורה. עם ידו של רייבן בשלי, נכנסנו לחדר המלון. מכיוון שהחברה לקחה את החשבון, זה היה חדר נחמד מאוד, עם ג'קוזי וכל הנוחות. הסתובבתי אליה והבטתי ביופייה המרהיב וחשבתי כמה נפלא הלילה הזה יהיה להתעלס עם הגברת האקזוטית הזו שנפלה לידיי. ליטפתי את שערה הבוהק כשהשפתיים שלנו נפגשו בנשיקה חמה ורכה. הטעם שלה היה פנטסטי כשהנשיקה שלנו הפכה נלהבת יותר. היא הייתה שונה מאוד בהתנהגותה מרוב הנשים שהייתי איתן. היה לה ידע מיוחד מאוד על הדרכים לרצות גבר, ומצאתי את זה משכר ומאוד ארוטי רק לנשק את היופי הסקסי הזה, הרבה פחות את המחשבות המרגשות על מה שעתיד לבוא. היא הובילה אותי לחדר השינה והיא הביטה בי בעיניים של חתלתול, והתחילה לפתוח את כפתורי החולצה שלה. עצרתי אותה, כי רציתי לעשות את זה בעצמי, והיא הביטה בי וחייכה בפיתוי כשזרועותיה נרגעות לצדדיה. מצאתי את הכפתור הראשון ופתחתי אותו, לאט לאט חשפתי עוד מהעור החלק המשי הזהוב שלה. ליטפתי קלות את העור שנחשף לאחרונה, ואז העברתי לאט את הלשון הלחה שלי על הבשר המנצנץ כעת. ס הוא הניע את ראשה לאחור בעוד גניחות נמלטו כעת משפתיה האדומות הפשוקות. איזה מראה לראות אותה נדלקת כל כך מהמחווה הדלה הזו למיניות שלה. יכולתי רק לדמיין מה עומד לבוא. חזרתי על הטקס הקטן הזה בכל כפתור, ליקקתי וליטפתי את הבשר החדש שנחשף, כשהיא נאנקת את הסכמתה לכל אחד מהם.

עכשיו יכולתי לראות את עמק המחשוף היפה, ואת החזייה האדומה והשקופה שלה, ואת הפטמות הקשות שלה רק מתחננות לינוק, אבל זה ייאלץ להמתין, כשהיא הושיטה את ידה אל הכפתורים שלי, ושוב חזרה על הטקס בשבילי. השפתיים והלשון שלה רקדו על הפטמות שלי כמו נוצות, והתחושה הייתה כל כך סקסית וארוטית. יכולתי להרגיש את החשמל בינינו כשהפה שלה עשה זה קסם. היא עבדה על כל כפתור כאילו היה אוצר שנחשף, השתמשה בלשונה החלקה והלוהטת כדי לנשק וללקק את הבשר החדש שנחשף. בסופו של דבר היא הגיעה אל הכפתור האחרון, ומשכה את זנב החולצה שלי ממקומו המכווץ, הניחה לו בעדינות ליפול על הרצפה. היא התחילה לנשק את החזה שלי, ומצצה כל פטמה קשה מאוד כאילו היא הממתק האהוב עליה. היא נישקה וליקקה את דרכה למטה אל החגורה שלי, ואז הגיעה לאבזם כדי לשחרר אותו. עצרתי אותה לזמן קצר והובלתי אותה למיטה. נשכבנו על סדיני הסאטן שהיו בצבע אדום עמוק, והיא המשיכה לשחרר את החגורה שלי. היא פתחה את הכפתור ומשכה לאט את המכנסיים שלי לגמרי והפילה אותם על הרצפה. היא ליטפה בעדינות את הזין הקשה שלי מבעד לחומר התחתונים שלי, ואז החליקה לאט את ידה מתחת לבד כדי לגעת בזין הלוהט המשתולל שלי.

גלי אקסטזה רעמו בגופי כשהיא מעסה במומחיות את הזין הלוהט הפועם שלי. היא הסירה לאט את התחתונים והזין הכי קשה שראיתי אי פעם הציץ החוצה מתחת לחומר. עיניה התרחבו כשהזין הקשיח בגודל 6 אינץ' נכנס לעין. היה לה מראה של מיניות טהורה בעיניים כשהיא החמיאה לי על כמה יפה נראה לה הזין המגולח הקשה שלי. היא פתאום, אבל ברכות, דיברה ברכות "אני אוהבת זין קטן יותר על גבר, קל יותר לגרון עמוק אותו לפרקי זמן ארוכים". הייתי בגן עדן כשהמילים שלה הפעילו את הקסם על דמיוני. יכולתי לדמיין את הזין שלי קבור עמוק בתוך הפה המוצץ הלוהט של האישה המדהימה הזו אחת מתוך קוקסינליות...

By admin