שלום שלום,

קוראים לי תום, ואני מספקת שירותי ליווי. מי שמספק שירותי ליווי מתבקש לעתים קרובות להיות פשוט פנים טובות בקרבת איש העסקים שרוצה להרשים את שותפיו העסקיים. או לנוח בין הפגישות. לדוגמה, כשאתם אנשי עסקים ויש לכם יום עמוס בכמה פגישות חשובות, בעצם נמאס לכם. ובזמן הזה, שירותי ליווי מגיעים לעזרה שימושית של נערת ליווי יפה שרוצה להפיג את הלחץ שלכם "ולהעיף" את העייפות שלכם. בשעה שמונה וחצי בבוקר, נאספתי על ידי לימוזינה שחורה שאמורה הייתה להסיע אותי כל היום בין מקומות הפגישות של הלקוח הזה. בין שתי הפגישות הראשונות, הלקוח שלי התרגז – נראה שהוא לא הצליח להסכים על משהו חשוב עם 'החמים האלה', עד כמה שהבנתי מהשיחה שלו בטלפון. הצעתי לו את עזרתי, על מנת להפיג את זעמו והוא הסכים, אבל ביקש לעשות זאת בהקדם האפשרי – התחנה הבאה הייתה צפויה בעוד עשר דקות. הצלחתי להשלים את התהליך בשלוש דקות. ביציאה מהרחוב, הוא סידר את העניבה שלו והיה הרבה יותר מאושר. לפחות מבחינה ויזואלית. והיה לה פה מלא מהזרע הדביק שלו שירדתי מעגלת המים עם השמפניה, ארבע כוסות ברצף. והשתמשתי בחמישית כדי לשטוף היטב את פי.

המפגש השני היה מוצלח. זה נראה על פניו המרוצים. שוב, הוא ביקש ממני לרצות אותו, רק עשה את זה איטי עכשיו – הוא רצה להרגיש עוד היבטים של הנאה בעל פה. אז הפעם, זה לקח לי שלושים וחמש דקות תמימות. אהבתי למצוץ כדורים ולשחק איתם במהלך המציצה. זה מה שעשיתי – שיניתי את בליעת הפין עם הפה והכנתו ביד. כשעשיתי את זה עם פי, דגדגתי את פתח הפין שלו בלשוני האלסטית והפכתי אותו מרוצה מהמגע ומהתהליך, תוך כדי לחיצה קלה על הביצים שלו, להמשיך למשוך אותם בכף ידי הקטנה. כשהנחתי יד על תא המטען שלו, הוא עשה את אותו הדבר עם הביצים שלו עם הפה: שפתיים, לשון ושיניים. אולי אני לא אהיה כל כך נהדרת בשירות ליווי, אבל תוך עשרים דקות, הלקוח התברך לחלוטין ממעשיו של כוס הליווי שלי. אז אני בטח ידעתי משהו, איך להכין דברים טובים.

כשהגענו לפגישה השלישית עם לקוח, הוא היה נח לגמרי ומוכן לזה. …שלוש שעות של משא ומתן הגיעו לסיומו, אבל עדיין, זה לא היה סימן שלו. סיימנו את בקבוק השמפניה השני והתכוון להתחיל את השלישי (והאחרון מהנוכחים בלימוזינה) כשהוא התיישב. לא מרוצה. הוא אמר לי שהמשא ומתן הסתיים בלי כלום והם יצטרכו לנהל משא ומתן מחדש בעוד שבוע. ושעכשיו הוא בהחלט זקוק למנוחה ולשימוש בלשוני המשובבת. הצעתי לו את האפשרות הטובה יותר – אנחנו נחטוף קצת יין, נשחרר אותו בחדר במלון או במעון פרטי של הלקוח, וכשאנחנו נשארים בשניים, אני מתפשטת לגמרי, ואנחנו נתערב על משהו חי ועוצמתי יותר. הלקוח אימץ את הצעתי ודי מהר, תוך שלושת רבעי שעה, אנחנו כבר היינו בחדר מלון ברמה מלכותית עם קוויאר ושמפניה שהביא שירות החדרים. התלקחתי מתשוקה נעה תחתיו בעמידה בתנוחת כלבלב. הוא הלם בי כאילו פחד שהמחר לא יבוא לעולם. תפס את ירכי בחוזקה והצמיד אותן בידיים אל מפשעתו בכל פעם שהוא עשה טלטלה. הציצים שלי מיהרו קדימה ואחורה ונראו כאילו אין לו מספיק עדיין, אפילו אחרי המרתון שנמשך חצי שעה. לבסוף, עם הטמבל האחרון, הוא פלט את הזרע שלו לתוך הנרתיק שלה מוגן בקונדום, ואני הרגשתי את הזריקה הזו כמשהו חזק מבפנים. עייפים לגמרי, נפלנו על המיטה לנוח…

By admin