קוראים לי שולה, ואני נערת ליווי שמספקת שירותים באחת מן דירות דיסקרטיות. אותן  דירות דיסקרטיות מיועדות לתושבי הסביבה. דירות דיסקרטיות מאובזרות ברמה גבוהה ופונות לכולם. אפשרי להשכיר דירות דיסקרטיות לכמה שבועות, לכמה ימים או לשישי שבת. לא צריך להתריע מראש על השכרת דירות דיסקרטיות מכיוון שיש מנעד נרחב של אפשרויות. אספתי כמה סיפורים של הקולגות שלי ואלו הם סיפורם של נערות ליווי שמארחות באותן דירות דיסקרטיות –

שרונה היא מומחית ב-OWO (פה ללא קונדום). היא מעריצה את השירות הזה והיא עושה כל מיני סטיות עם הלשון הנהדרת שלה. היא לא רק מסודרת וטהורה לחלוטין במראה החיצוני, כי אם גם היא כמו פיה שנתקלה בחייך. יש לה שיער בלונדיני וגוף מדהים עם הגודל השלישי של החזה המופלא שלה. שיערה המתולתל מועיל במידה רבה במתן שירות OWO (אורלי ללא קונדום). הידיים הן גם בעלות חשיבות רבה בתהליך רך שכזה, ומשקלה חמישים ושישה ק"ג תורם במידה רבה לידיים הדקות והרכות ביותר שאפשר רק לדמיין. העיניים החומות שלה והאפשרות לתקשר עמכם בשתי שפות, אנגלית ורוסית, בשילוב שעות עבודה 24/7, יעניקו לכם התרגשות שלא תוכלו לשכוח בקרוב.

חיה טובה מאוד בשירות פטיש. האפשרות הפנטסטית שלה לגלם דמויות רבות כבר זכתה להערכה על ידי לקוחות רבים, ממדינות שונות, וכולם אהבו להיות מוקסמים על ידי נערת הליווי חיה. פטיש הוא סוג של בידור כאשר בחורה (ו/או לקוח) לבושים בתלבושות שונות, הלבשה תחתונה, תחתונים, הנעלה או כל דבר אחר. ביסודו של דבר, כל פריט עשוי להיות מושא פטיש, אם לשקול אותו לעומק. זה יכול להיות אפילו סרט דביק על העור.

שרית היא מומחית גדולה במקלחת הזהב. היא אוהבת לקבל את זה, כמו שהיא אוהבת לציית ללקוחות שלה. אם תרצו בכך, שרית יכולה לתת לכם את השירות הזה בכל עת ובכל נסיבות, כמו גם שאתם יכולים לתת ולקחת אותו. אם אתם מרגישים שמקלחת הזהב של שרית היא משהו מגושם או יוצא דופן מדי עבורכם, אתם יכולים להשתמש גם בכל השירותים האחרים שלה – היא מספקת רבים מהם, ואנו בטוחים שתצליחו למצוא את האחד שיתאים לכם הכי טוב. בהזמנת שרית, תקבלו חופן עצום של הנאה, חתיכת נערה מטופחת טעימה, מראה רעבה למין בעיניה החומות-ירוקות, ציצים סקסיים ושפתיים נפוחות שמוכנות להתנשק בלי סוף …. .

By admin