טיפולי יופי בספא המקומי שלי הם רק חלק משגרת הזמן הרגילה שלי, ואני נמצאת שם לעתים קרובות ועושה מניקור, פדיקור, שעווה, עטיפת גוף וכיוצא בכך, כי זה תמיד מרגיש כל כך טוב להתפנק ולהשיג את הגוף שלי מסתכל במיטבו. אני חושבת שזה עוזר שאני אוהבת את הגוף שלי, אז אני הולכת אך ורק על יהירות, ומכיוון שיש לי גזרה רזה ומאוזנת וציצים נפלאים וטבעיים, זה מרגיש כמו כסף שהושקע היטב כדי לעזור לי להסתכל ככה. לפני כמה חודשים, החלטתי לעשות עיסוי אירוטי, כי העבודה, החיים, האנשים והמשבר ההוא של חבר שלי הלחיצו אותי, ולמרות שעברתי עיסויים לפני כמה שנים, אף פעם לא ממש נכנסתי לזה. זה מסיבה כלשהי. פשוט לא הרגשתי בנוח במיוחד, וזה באמת מוזר כי אני בטוחה בגוף בצורה מדהימה. אבל בכל מקרה, הלכתי לעבור עיסוי אירוטי אחד ונהניתי מאוד. בעצם, עד כדי כך שחזרתי שבוע לאחר מכן ואז שוב שבוע לאחר מכן, מכיוון שבאמת התחלתי להעריך עד כמה הם יכולים להיות טיפוליים ומרגיעים. יחד עם זאת, מה שלא ציפיתי היה להרגיש מגורה מינית על ידם, במיוחד כשעושה לי עיסוי אירוטי על ידי אישה.

אל תבינו אותי לא נכון; אני מאוד מודעת מינית ומכווננת לרגשות שלי. אני אוהבת איך זה מרגיש שגבר יעשה לי עיסוי אירוטי ושמנוני בגוף מלא, מלטף, נוגע ומציק לי בכל המקומות הנכונים עד שהגוף שלי מעקצץ מציפייה וכל מה שאני חושב עליו זה להיות אצבעות וזיין לאורגזמה, אז כן, עיסוי בהחלט יכול להיות מעורר. למעשה, אפילו המחשבה על סוג זה של עיסוי אירוטי גורמת לי להרגיש חרמן, אבל זה מאוד שונה בספא, כי כאישה תמיד מעסים אותך אישה, ובדרך כלל זו יותר חוויה קלינית מאשר חוויה חושנית . בנוסף, להיות נקבה פירושו שאת מודעת כל הזמן איך את נראית, ואת לא יכולה שלא להרגיש שאת נשפטת על ידי המטפל, אז אני בדרך כלל מוצאת שאני קצת בקצה ומודע לעצמי, מה שמקשה על זה. כדי שאוכל להירגע לגמרי, למרות שאני יודעת שמטפלי יופי הם פשוט מקצועיים ועושים את העבודה שהם מאומנים לעשות – והם רואים את הגוף שלך רק כגוף, לא ממש כאדם כמונו – אז הם רוצה להירגע, להיסחף ולהרגיש באמת את היתרונות של טיפול בעיסוי.

הפעם החלטתי פשוט ללכת עם הזרם, לספוג את החוויה ולהפסיק לחשוב יותר מדי על הכול, וכתוצאה מכך התחלתי ממש לאהוב שעושים לי עיסוי, ועוד יותר בגלל שעושה לי אישה. כלומר, אם בחורה יפה וחטובה מעבירה את ידיה מעלה ומטה את גופך הכמעט עירום ומכוסה שמן מכף רגל ועד ראש, שהמוח שלה לא היה מתחיל לנדוד קצת, נכון? ובכן, בכל מקרה, נהניתי לחקור את החוויה החדשה הזו ואת התחושות שהיא נתנה לי כל כך שעשיתי עיסויים שבועיים, ותוך כמה ימים מכל עיסוי, כבר חשבתי ללכת על עיסוי אחר, לא כל כך בשביל היתרונות המרגיעים והטיפוליים, אבל בגלל שידעתי שארגיש די מגורה בכל פעם. ברגע שנכנסתי לשם, שכבתי בשקט מאוד, עיניים עצומות, ידיים מעל ראשי ומרגיש רגוע לחלוטין, מתרכז בלהרגיש את ידיו של המטפל על גופי, ולמרות כל המאמצים שלי להישאר מרוכז, מוחי היה נסחף לחשוב על לאונן או לזיין לאט על ידי איש פנטזיה במצבים חריגים, כמונו.

ככל שהמפגשים נמשכו והמטפלים – היו כמה – באמת הכירו את הגוף שלי, הרשיתי לעצמי להרגיש מגורה יותר והתמקדתי יותר באיך ואיפה הם נוגעים בי, איפה הם הפעילו לחץ ואיך הם הזיזו את הגוף שלי לתפקידים שונים. ברור שהם עשו רק את מה שהוכשרו לעשות ומעסים אותי בצורה מקצועית לחלוטין, אבל התחלתי לפנטז שהם מתגרים בי בסתר ומסתכלים על הגוף שלי בצורה מינית, בתקווה שהם יצליחו. ללכת רחוק יותר. תמיד ענדתי חוט ג'י קטן אבל הייתי חשוף חזה, וכשהתבקשתי להתהפך על הגב, אני יודע שהם החזיקו לי 'מגבת צניעות', אבל לא פעם תפסתי אותם מסתכלים על השדיים שלי, מה שהוסיף לי פנטזיה שהם אהבו את מה שהם ראו….

By admin